Nóri

2023.08.09.

Szerző: Eszter

„Bár még csak a Regardrób folyamat közepén vagyunk, azt kell mondjam, hogy már most jobban szeretek öltözködni, mint korábban. Jó érzés belebújni a ruhákba! És nem azért mert újak. Korábban is voltak új ruháim, de mégsem töltöttek el ekkora izgalommal, lelkesedéssel, mint most. Határozottan érzem, hogy egyre jobban kedvelem meg magam és a kinézetemet.”

Iratkozz fel és maradj naprakész!

Legyél az elsők között, akik értesülnek a legfrissebb tartalmakról és hírekről.